ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, 15-21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015

ΒΑΚΟΥΡΑ (2310 233665): Αίθουσα 1: Γκρέις του Μονακό (18.30), Μεγάλα μάτια (20.30), Jimmy’s Hall (22.15), Αίθουσα 2: Ο κήπος του Γιάλομ (19.00 / 20.30), Magical Girl (22.00)

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ (2310 834996): Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο, Κυριακή και Δευτέρα: 16:00), Belle (17.15), Οι γαμπροί της Ευτυχίας (19.00 / 20.45), Το παιχνίδι της μίμησης (22.30)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ (2310 261727): Ανωτέρα βία (18.15 / 20.30 / 22.45)

ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ – ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2310 508398): Αίθουσα «Τάκης Κανελλόπουλος»: Πέμπτη ­ Κυριακή και Τετάρτη: Παίζοντας με τη φωτιά (18:30 / 20:00), Agora: Από τη δημοκρατία στις αγορές (21:30)

ΟΛΥΜΠΙΟΝ (2310 378404): Αίθουσα «Ολύμπιον»: Κος Τέρνερ (18:00 / 21:00), Αίθουσα «Παύλος Ζάννας»: Το παιχνίδι της μίμησης  (20:45 / 23:00, Κυριακή: 21:30), Παίζοντας με τη φωτιά (17:00), Agora: Από τη δημοκρατία στις αγορές (18:30)

ΠΟΛΥΣΙΝΕΜΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ (2310 290290/ Κρατήσεις: 801 11 60000/ on-line: www.i-ticket.gr): Αίθουσα 1: Η αρπαγή 3 (18.40 / 21.00 / 23.20, Σάββατο και Κυριακή: 16.20 / 18.40 / 21.00 / 23.20), Αίθουσα 2: Τα μυστικά του δάσους (Σάββατο και Κυριακή: 17.50), Απόψε τρώμε στης Ιοκάστης (20.40), H αρπαγή 3 (22.40), Αίθουσα 3: Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (3D, μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 16.10 / 18.00), Blackhat(20.10 / 23.00), Αίθουσα 4: Πάντινγκτον (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 16.30), Παρ’ το από την αρχή (18.30 / 20.50 / 23.10), Αίθουσα 5: Οι γαμπροί της Ευτυχίας (18.30 / 20.40 / 22.50, Σάββατο και Κυριακή: 16.20 / 18.30 / 20.40 / 22.50), Αίθουσα 6: Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 16.10), Περιπέτεια στο Αιγαίο (18.10), Μεγάλα μάτια (20.10 / 22.40), Αίθουσα 7: Αστερίξ: Η κατοικία των θεών (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 16.00 / 18.00), Το παιχνίδι της μίμησης (20.00 / 22.30), Αίθουσα 8: Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 17.30), Χόμπιτ: Η μάχη των πέντε στρατών (19.20), Το μονοπάτι του θανάτου (22.20)

STER ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (801 801 7837/ από κινητό: 210 237 1000): Αίθουσα 1: Οι γαμπροί της Ευτυχίας (Σάββατο και Κυριακή: 12:30 / 14:30 / 16:30 /18:30 / 20:30 / 22:30, Πέμπτη και Παρασκευή: 16:30 / 18:30 / 20:30 / 22:30), Αίθουσα 2: Η αρπαγή 3 (Σάββατο: 12:50 / 15:20 / 17:40 / 20:00 / 22:20 / 00:30, Κυριακή: 12:50 / 15:20 / 17:40 / 20:00 / 22:20, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 17:40 / 20:00 / 22:20), Αίθουσα 3: Πάντινγκτον (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 13:50 / 15:50 / 17:50, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 17:50), Το παιχνίδι της μίμησης (Σάββατο: 19:40 / 22:00 / 00:20, Πέμπτη, Παρασκευή και Κυριακή – Τετάρτη: 19:40 / 22:00), Αίθουσα 4: Πάντινγκτον (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 13:10 / 15:10 / 17:10, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 17:10), Αλύγιστος (19:10 / 21:50), Αίθουσα 5: Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 13:20 / 15:20 / 17:20 / 19:20, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 17:20 / 19:20), Περιπέτεια στο Αιγαίο (21:10), Στο στόμα των λύκων (23:00), Αίθουσα 6: Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης (Μεταγλωττισμένη,  Σάββατο και Κυριακή: 12:20 / 14:20 / 16:20 / 18:20, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 16:20 / 18:20), Απόψε τρώμε στης Ιοκάστης (20:20), Περιπέτεια στο Αιγαίο (22:10 / 00:00), Αίθουσα 7: Αστερίξ: Η κατοικία των θεών (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 12:00 / 14:00 / 16:00, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 16:00), Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, 18:00), Μεγαλώνοντας (19:50 / 22:50), Αίθουσα 8: Blackhat(Σάββατο και Κυριακή: 14:50 / 17:40 / 20:10 / 22:40, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 17:40 / 20:10 / 22:40), Αίθουσα 9: Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 12:40 / 14:40 / 16:40, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 16:40), Το παιχνίδι της μίμησης (18:40 / 21:00 / 23:20), Αίθουσα 10: Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 13:30 / 15:30 / 17:30, Πέμπτη, Παρασκευή και  Δευτέρα – Τετάρτη: 17:30), Οι γαμπροί της Ευτυχίας (19:30 / 21:30 / 23:30), Αίθουσα 11: Αστερίξ: Η κατοικία των θεών (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 13:00 / 15:00 / 17:00, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα – Τετάρτη: 17:00), Η αρπαγή 3 (19:00 / 21:20 / 23:40)

VILLAGE CINEMAS (MediterraneanCosmos) (2310 499999): Αίθουσα 1: Παρ’ το από την αρχή (17.40 / 19.50 / 22.00 / 00.10), Αίθουσα 2: Αλύγιστος (22.10), Απόψε τρώμε στης Ιοκάστης (20.10), Αστερίξ: Η κατοικία των θεών (Μεταγλωττισμένη, Πέμπτη, Παρασκευή, Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη: 18.20,  Σάββατο και Κυριακή: 12.40 / 14.30 / 16.20 / 18.20), Αίθουσα 3: Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, Πέμπτη, Παρασκευή, Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη: 18.10), Σάββατο και Κυριακή: 13.10 / 14.50 / 16.30 / 18.10), Τα μυστικά του δάσους (19.50), Το μονοπάτι του θανάτου (22.20), Αίθουσα 4: Blackhat (19.10 / 21.50 / 00.30), Πάντινγκτον (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 12.50 / 14.50 / 16.50), Αίθουσα 5: Αστερίξ: Η κατοικία των θεών (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 13.20 / 15.10 / 17.00), Οι γαμπροί της Ευτυχίας (18.50 / 21.00 / 23.20), Αίθουσα 6: Η αρπαγή 3 (17.10 / 19.25 / 21.40 / 00.00), Αίθουσα 7: Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης (Μεταγλωττισμένη, Πέμπτη, Παρασκευή, Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη: 17.30, Σάββατο και Κυριακή: 13.30 / 15.30 / 17.30), Χόμπιτ: Η μάχη των πέντε στρατών (22.30, 3D HFR: 19.40), Αίθουσα 8: Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, Πέμπτη, Παρασκευή, Δευτέρα, Τρίτη και Τετάρτη: 17.20, Σάββατο και Κυριακή: 12.20 / 14.00 / 15.40 / 17.20), Το παιχνίδι της μίμησης (19.00 / 21.20 / 23.40), Αίθουσα 9 (Comfort): Το παιχνίδι της μίμησης (20.30 / 22.50), Αίθουσα 10 Comfort (Digital. Sound): Η αρπαγή 3 (20.40 / 23.00)

VILLAGE CINEMAS (Λιμάνι) (2310 019570): Αίθουσα 1: Αστερίξ: Η κατοικία των θεών (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 18.00), Οι γαμπροί της Ευτυχίας (19.40 / 21.40 / 23.40), Αίθουσα 2: Παρ’ το από την αρχή (19.20 / 23.50), Το παιχνίδι της μίμησης (21.30), Αίθουσα 3: Blackhat (20.00 / 22.30), Η Τίνκερμπελ και το τέρας του ποτέ (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 18.20), Αίθουσα 4: Η αρπαγή 3 (19.00 / 21.10 / 23.20)


'ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, 15-21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Thessalonikinfo - 2019