ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

23 ­ 29 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015

ΒΑΚΟΥΡΑ (2310 233665): Αίθουσα 1: Η καινούργια φιλενάδα (18.30 / 20.30 / 22.30), Αίθουσα 2: Σε επιφυλακή (19.00 / 20.45) / Παραμονεύοντας (22.30)

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ (2310 834996): Στο δρόμο για το σχολείο (17.30, Δευτέρα και Τρίτη: 17.00, Σάββατο: καμία προβολή), Το τραγούδι του φοίνικα (18.45, Δευτέρα και Τρίτη: 18.20), Υπόσχεση (20:30, Δευτέρα και Τρίτη: 20.00), Δεσποινίς Τζούλια (21:45, Δευτέρα και Τρίτη: καμία προβολή)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ (2310 261727): Χίλιες φορές καληνύχτα (18.00), Ο χορός της πραγματικότητας (20.00 / 22.30)

ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ – ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2310 508398): Αίθουσα «Τάκης Κανελλόπουλος»: Ταινιοθήκη Θεσσαλονίκης: Γαλλικό χρώμα ΙΙΙ (Πέμπτη – Κυριακή: 19.00 / 21.30), Agora: Από τη Δημοκρατία στις Αγορές (Τετάρτη: 18.30 / 21.00)

ΟΛΥΜΠΙΟΝ (2310 378404): Αίθουσα «Ολύμπιον»:InEditThessaloniki 2015, Αίθουσα «Παύλος Ζάννας»: Το αλάτι της γης (18.15), Τα δικά μας παιδιά (20.45 / 22.30)

ΠΟΛΥΣΙΝΕΜΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ (2310 290290/ Κρατήσεις: 801 11 60000/ on-line: www.i-ticket.gr): Αίθουσα 1: Το μυστικό της Ανταλάιν (20.20 / 22.40, Σάββατο και Κυριακή: 18.00 / 20.20 / 22.40), Αίθουσα 2: Annie (Μεταγλωττισμένη, 19.30, Σάββατο και Κυριακή: 17.10, Τρίτη και Τετάρτη: καμία προβολή), Amore mio (Σάββατο, Κυριακή, Τρίτη και Τετάρτη: 19.40), Νυχτερινή καταδίωξη (22.10), Αίθουσα 3: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, 3D, 17.00), Amore mio (Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα: 19.40), Μαχητές των δρόμων 7 (22.00, Σάββατο, Κυριακή, Τρίτη και Τετάρτη: 19.10 / 22.00), Αίθουσα 4: Η συμμορία του Parkour (21.00 / 23.10, Σάββατο και Κυριακή: 18.50 / 21.00 / 23.10), Αίθουσα 5: Νυχτερινή καταδίωξη (Πέμπτη – Κυριακή: 18.40), Μαχητές των δρόμων 7 (21.10), Αίθουσα 6: Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού (Μεταγλωττισμένη, Πέμπτη – Κυριακή: 18.30), Αναρχία (20.40 – 22.50), Αίθουσα 7: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, Πέμπτη – Κυριακή: 17.50), Μαχητές των δρόμων 7 (20.00), Babadook: Οι σελίδες του τρόμου (23.00), Αίθουσα 8: Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 18.00), Φ.Λ.Ο.Μ.Π.Α. (20.20), Child 44 (22.30)

STER ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (801 801 7837/ από κινητό: 210 237 1000): Αίθουσα 1: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω απ’ τα νερά του (Μεταγλωττισμένη, 17.00, Σάββατο και Κυριακή: 13.00 / 15.00 / 17.00), Αναρχία (19.00 / 21.10 / 23.00), Αίθουσα 2: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, 16.00 / 18.00, Σάββατο και Κυριακή: 12.00 / 14.00 / 16.00 / 18.00), Αναρχία (20.00 / 22.00 / 00.00), Αίθουσα 3: Πρωταθλητές με ψυχή (16.40 / 19.20, Σάββατο και Κυριακή: 13.50 / 16.40 / 19.20), Νυχτερινή καταδίωξη (22.10), Αίθουσα 4: Annie (Μεταγλωττισμένη, 16.10, Σάββατο και Κυριακή: 12.20 / 16.10), Μαχητές των δρόμων 7 (18.30 / 21.30),Αίθουσα 5: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, 17.10 / 19.10, Σάββατο και Κυριακή: 13.10 / 15.10 / 17.10 / 19.10), Νυχτερινή καταδίωξη (21.10), Αίθουσα 6: Φ.Λ.Ο.Μ.Π.Α. (17.20, Σάββατο και Κυριακή: 12.40 / 14.50 / 17.20), Μαχητές των δρόμων 7 (19.40 / 22.30), Αίθουσα 7: Σον το πρόβατο: Η ταινία (Μεταγλωττισμένη, 16.30, Σάββατο και Κυριακή: 12.30 / 14.20 / 16.30), Child 44 (18.50 / 21.50), Αίθουσα 8: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, 3D, 17.40, Σάββατο και Κυριακή: 13.40 / 15.40 / 17.40), Child 44 (19.50 / 22.50), Αίθουσα 9: Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού (Μεταγλωττισμένη, 17.30, Σάββατο και Κυριακή: 13.30 / 15.30 / 17.30), Το μυστικό της Ανταλάιν (19.30 / 21.40 / 23.50), Αίθουσα 10: Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 12.50 / 15.20), Η συμμορία του Parkour(18.10 / 20.20 / 22.20, Πέμπτη και Σάββατο: 18.10 / 20.20 / 22.20 / 00.20), Αίθουσα 11: Το μυστικό της Ανταλάιν (18.20 / 20.30 / 22.40, Σάββατο και Κυριακή: 13.20 / 15.50 / 18.20 / 20.30 / 22.40)

VILLAGE CINEMAS (MediterraneanCosmos) (2310 499999): Αίθουσα 1: Winx club: Το μυστήριο του ωκεανού (Μεταγλωττισμένη, 18.10, Σάββατο και Κυριακή: 12.20 / 14.20 / 16.20 / 18.10), Η απαγωγή του Κου Heineken (20.10), Η επιστροφή των νεκρών (22.15 / 00.10), Αίθουσα 2: Annie (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 13.10 / 16.00), Φ.Λ.Ο.Μ.Π.Α. (18.20 / 20.50), Babadook: Οι σελίδες του τρόμου (23.00), Αίθουσα 3: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, 18.30, Σάββατο και Κυριακή: 12.30 / 14.30 / 16.30 / 18.30), Child 44 (20.30 / 23.10), Αίθουσα 4: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, 17.30, Σάββατο και Κυριακή: 13.30 / 15.30 / 17.30), Νυχτερινή καταδίωξη (19.30 / 22.10 / 00.30), Αίθουσα 5: Μαχητές των δρόμων 7 (17.15 / 20.00 / 22.45), Αίθουσα 6: Μαχητές των δρόμων 7 (18.40 / 21.30 / 00.15), Αίθουσα 7: Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 12.10 / 14.40 / 17.00), Αναρχία (19.40 / 21.45 / 23.50), Αίθουσα 8: Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού (Μεταγλωττισμένη, 17.00, Σάββατο και Κυριακή: 13.20 / 15.10 / 17.00), Το μυστικό της Ανταλάιν (18.50 / 21.10 / 23.30),Αίθουσα 9 (Comfort): Μαχητές των δρόμων 7 (20.10 / 22.30), Αίθουσα 10 (Comfort, Digital Sound): Το μυστικό της Ανταλάιν (20.30 / 23.00)

VILLAGE CINEMAS (Λιμάνι) (2310 019570): Αίθουσα 1: Μαχητές των δρόμων 7 (19.15 / 22.15), Αίθουσα 2: Επιτέλους φτάσαμε σπίτι (Μεταγλωττισμένη, Σάββατο και Κυριακή: 18.30), Child 44 (20.30 / 23.10), Αίθουσα 3: Winx Club: Το μυστήριο του ωκεανού (Μεταγλωττισμένη, 18.20), Νυχτερινή καταδίωξη (20.10 / 22.40), Αίθουσα 4: Το μυστικό της Ανταλάιν (19.30 / 21.50)


'ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Thessalonikinfo - 2019