ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12 ­ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015

ΒΑΚΟΥΡΑ (2310 233665): Αίθουσα 1: Ξενοδοχείο Grand Budapest (Σάββατο και Κυριακή: 16.30), Λεβιάθαν (18.15), Τα παιδιά του εμφυλίου (20.30), Αίθουσα 2: Ο κήπος του Γιάλομ (Σάββατο και Κυριακή: 16.45), Τιμπουκτού (18.15 / 20.15), Χωρίς μέτρο (22.00)

ΚΟΛΟΣΣΑΙΟΝ (2310 834996): Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο, 17.30, Σάββατο: 18:30), Still Alice: Κάθε στιγμή μετράει (19.30 / 21.15, Σάββατο: 20:30 / 22.15), Τζον Γουίκ (23.00, εκτός Σαββάτου)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΝ (2310 261727): StillAlice: Κάθε στιγμή μετράει (18.35 / 20.30 / 22.30)

ΜΟΥΣΕΙΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ – ΤΑΙΝΙΟΘΗΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2310 508398): Αίθουσα «Τάκης Κανελλόπουλος»: 17ο Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης

ΟΛΥΜΠΙΟΝ (2310 378404): Αίθουσα «Ολύμπιον»: 17ο Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης, Αίθουσα «Παύλος Ζάννας»: 17ο Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης

ΠΟΛΥΣΙΝΕΜΑ

ODEON ΠΛΑΤΕΙΑ (2310 290290/ Κρατήσεις: 801 11 60000/ on-line: www.i-ticket.gr): Αίθουσα 1:Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 17.00), Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο, 19.00), Πενήντα αποχρώσεις του γκρι (21.30), Αίθουσα 2: Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 18.20), Τετάρτη 04:45 (20.30 / 23.00), Αίθουσα 3: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (3D, Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 17.30), Focus(20.00 / 22.15), Αίθουσα 4: Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 17.10), Τζόκερ (20.40 / 22.40), Αίθουσα 5: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (3D, Μεταγλωττισμένο, 18.30, Σάββατο και Κυριακή: 16.30), Από μηχανής (20.30 / 22.50), Αίθουσα 6: Barbie: Η σούπερ πριγκίπισσα (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 16.40), Πάντινγκτον (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 18.20), Όχθες (Πέμπτη ως Δευτέρα: 20.20, Τρίτη και Τετάρτη: 17.50), Ελεύθερος σκοπευτής (Τρίτη και Τετάρτη: 19.50), Επιχείρηση Μαύρη Θάλασσα (22.30), Αίθουσα 7:Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο: 18.10, Υποτιτλισμένο: 20.40), Στα χρόνια της βίας (23.10), Αίθουσα 8: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, 18.00), Ελεύθερος σκοπευτής (Πέμπτη ως Δευτέρα: 20.10), Νυχτερινός ανταποκριτής (23.00)

STER ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (801 801 7837/ από κινητό: 210 237 1000): Αίθουσα 1: Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο: Σάββατο και Κυριακή: 13:20 / 15:50 / 18:10 / 20:40, Πέμπτη, Παρασκευή, Δευτέρα και Τρίτη: 18:10, Υποτιτλισμένο: Σάββατο και Κυριακή: 23:00, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 20:40 / 23:00),Αίθουσα 2: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 13:30 / 15:30 / 17:30 / 19:30, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 17:30 / 19:30), Το παιχνίδι της μίμησης (21:30 / 00:00),Αίθουσα 3: Τζόκερ (Σάββατο: 18:20 / 20:20 / 22:20 / 00:20, Πέμπτη, Παρασκευή και Κυριακή ως Τετάρτη: 18:20 / 20:20 / 22:20), Αίθουσα 4: Ελεύθερος σκοπευτής (Σάββατο και Κυριακή: 13:10 / 16:20 / 19:20 / 22:10, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 16:20 / 19:20 / 22:10),Αίθουσα 5: Πάντινγκτον (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 12:40 / 14:40 / 16:40, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 16:40), Νυχτερινός ανταποκριτής (18:40), Ελεύθερος σκοπευτής (21:10 / 23:50), Αίθουσα 6: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 13:00 / 15:00 / 17:00 / 19:00, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 17:00 / 19:00), Focus(21:00 / 23:10),Αίθουσα 7: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 12:30 / 14:30 / 16:30 / 18:30, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 16:30 / 18:30), Τετάρτη 04:45 (20:30 / 22:50), Αίθουσα 8: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (3D, Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 12:50 / 14:50 / 16:50 / 18:50, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 16:50 / 18:50), Πενήντα αποχρώσεις του γκρι (20:50), Στα χρόνια της βίας (23:20), Αίθουσα 9: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 12:00 / 14:00 / 16:00 / 18:00, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 16:00 / 18:00), Η θεωρία των πάντων (20:00 / 22:30), Αίθουσα 10: Οι πιγκουίνοι της Μαδαγασκάρης (12:10 / 14:10 / 16:10, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 16:10), Από μηχανής (19:10 / 21:20 / 23:40), Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 12:20 / 14:50 / 17:10 / 19:40, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 17:10), Αίθουσα 11: Focus (Σάββατο: 22:00 / 00:10, Κυριακή: 22:00, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 19:40 / 22:00)

VILLAGE CINEMAS (MediterraneanCosmos) (2310 499999): Αίθουσα 1: Αστερίξ: Η Κατοικία των Θεών (Μεταγλωττισμένο, Σάββατο και Κυριακή: 12.30 / 14.40 / 16.40 / 18.30), Τετάρτη 04:45 (20.20 / 22.40), Αίθουσα 2: Επιχείρηση Μαύρη Θάλασσα (20.30), Νυχτερινός ανταποκριτής (23.00), Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 18.00, Σάββατο και Κυριακή: 13.20 / 15.40 / 18.00), Αίθουσα 3: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του  (3D, μεταγλωττισμένο,  Πέμπτη, Παρασκευή, Δευτέρα ως Τετάρτη: 17.10, Σάββατο και Κυριακή: 12.50 / 14.50 / 17.10), Τζόκερ (19.20 / 21.20 / 23.20), Αίθουσα 4: Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο: Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 18.50, Σάββατο και Κυριακή: 14.00 / 16.20 / 18.50, Υποτιτλισμένο:  21.10 / 23.30), Αίθουσα 5: Από μηχανής (20.00 / 22.15 / 00.30), Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 17.40, Σάββατο και Κυριακή: 12.50 / 15.10 / 17.40), Αίθουσα 6:Focus(19.30 / 21.50 / 00.10), Σταχτοπούτα (Μεταγλωττισμένο, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 17.00, Σάββατο και Κυριακή: 12.10 / 17.00), Αίθουσα 7: Ελεύθερος σκοπευτής (20.10 / 22.50), Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 18.10, Σάββατο και Κυριακή: 12.10 / 14.10 / 16.10 / 18.10), Αίθουσα 8: Μπομπ Σφουγγαράκης: Έξω από τα νερά του (Μεταγλωττισμένο, Πέμπτη, Παρασκευή και Δευτέρα ως Τετάρτη: 17.30, Σάββατο και Κυριακή: 13.30 / 15.30 / 17.30), Πενήντα αποχρώσεις του γκρι (19.50 / 22.30),Αίθουσα 9 (Comfort): Ελεύθερος σκοπευτής (21.00 / 23.40), Αίθουσα 10 Comfort (Digital. Sound: ): Σταχτοπούτα (Υποτιτλισμένο, 20.00 / 22.20)

VILLAGE CINEMAS (Λιμάνι) (2310 019570): Αίθουσα 1: 17ο Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης, Αίθουσα 2: 17ο Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης, Αίθουσα 3: 17ο Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης, Αίθουσα 4: 17ο Φεστιβάλ Ντοκιμαντέρ Θεσσαλονίκης


'ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ' has no comments

Be the first to comment this post!

Would you like to share your thoughts?

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Thessalonikinfo - 2019